Hittantábor 2022
2022.05.07

Hittanos napközis tábort szervezünk Budakeszin 1-6. osztályos gyermekeknek a Makkosmária templomkertben 2022. június 20-24. között. A tábor betelt, a jelentkezés lezárult.

Kedves Szülők!

Hittanos napközis tábort szervezünk Budakeszin. Szeretettel várunk minden 1-6. osztályos érdeklődő gyermeket!

A tábor helyszíne:Makkosmária (templomkert)
Időpontja:2022. június 20-24.
A tábor költsége:10.000 Ft / fő (Hálásan fogadjuk, ha valaki esetleg többel is hozzá tud járulni.)
Tervezett programok:kiscsoportos foglalkozások, kézművesség, sok-sok játék, tánc, ének, szentmise, szentségimádás, akadálypálya... és kirándulás
Étkezés:napi 3x (tízórai, meleg ebéd, uzsonna)
Közös indulás:Reggelenként 8.00 órakor a Domonkos Nővérek rendházának parkolójából, a foglalkozások du. 16 órakor fejeződnek be Makkosmárián.

Az utolsó napon (június 24., péntek) délután családos programot is tervezünk: agapét, beszélgetést, előadást és közös szentségimádást! Erre az alkalomra szeretettel várjuk a szülőket is!

Jelentkezni az itt található űrlap kitöltésével, illetve a 3.000 ft előleg befizetésével lehet 2022. május 20-ig.

(Mivel a tábor max. létszáma 60 fő, a jelentkezéseket időrendi sorrendben fogadjuk!)

Befizetés:személyesen a gyermekek hitoktatójánál vagy a Domonkos Nővéreknél (előzetes egyeztetést követően).

További információ kérhető a Domonkos Nővérektől az alábbi e-mail címen: hittantabor.bk@gmail.com

A tábor betelt, a jelentkezés lezárult.

2024. április 21.

Április 20.