Egyházközségi Könyvtár
2013.02.01

Befejezéséhez közeledik a Szent László Közösségi Ház emeletén működő Egyházközségi Könyvtár állományának revíziója és számítógépes katalógusba vétele.

2012 nyarán megkezdődött a Szent László Közösségi Ház emeletén működő egyházközségi könyvtár állományának revíziója és számítógépes katalógusba vétele.

Ugyanekkor itt került elhelyezésre az addig a plébánia padlásán őrzött – részben igen régi és értékes – könyv- és levéltári anyag is. Az elrendezés ésszerűsítésével és a fölös példányok leselejtezésével a jelentős mennyiségű új szerzeménynek is jut hely a polcokon. A könyvtárrendezést lelkes fiatalokból álló csapat végzi.

Terveink között szerepel egy a könyvtár „kincseiből” rendezett kamarakiállítás, valamint egy fiataloknak szóló filmklub megindítása is.

A könyvtár újbóli megnyitása 2013 tavaszára várható, de addig is szívesen látunk magunk között mindenkit, aki szeretne részt venni ebben a szép munkában!

Kapcsolat:
Bednárik János