Makkosmáriai búcsú ministránsoknak
2011.04.08

Búcsú szentmise Makkosmárián.

Kedves Ministráló Barátom!

Ministránsgárdánk idősebb tagjai, akik már évek óta ministrálnak, jól tudják, hogy május első vasárnapján nemcsaka földi édesanyánkat köszöntjük, hanem "égi édesanyánkat" is.

Szeretettel hívlak tehát a tavaszi makkosmáriai búcsúra, amely 2010. május 2–án, vasárnap lesz. Az ünnepi szentmise 11:30 órakor lesz és szükségem lenne ministránsokra. Nem kötelezö eljönni, de szeretném, ha lennénk páran!

Kérlek, hogy ha ministrálni szeretnél, akkor gyere 10:30 órára a makkosmáriai kegytemplom sekrestyéjébe. Kérlek, hogy légy pontos.

Tehát találkozunk: 2010. május 2–án, vasárnap 10:30 órakor a makkosmáriai templom sekrestyéjében. Kérem, hogy előzetesen jelezd részvételi szándékodat a megszokott elérhetőségek valamelyikén és akkor felhozom a ministránsruhádat!

Várlak tehát szeretettel:

Bayer Bálint