Adventi lelki nap
2013.11.16

Mindenkit szeretettel hívunk a november 30-án, szombaton, a Szent László házban tartandó hagyományos, adventi lelki napra.

Mindenkit szeretettel hívunk a 2013 november 30-án, szombaton, a Szent László házban tartandó hagyományos, adventi lelki napra, hogy közösen készüljünk Megváltónk születésének szent ünnepére.

A lelki nap kezdési ideje délelőtt 9:30 (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. délután fél 3 óra. A lelki nap vezetője Béri László, Renato atya, karmelita szerzetes. Az atya bevezető elmélkedése után, kávé szünetet követően, kisebb csoportokban beszélgetünk a hallottakról. Dél körül szerény meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük karácsonyi szentgyónásunkat és magunkba merülve hódolhatunk a bennünk és köztünk lévő Szeretet - Istennek. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk.

A templomban e célra elhelyezett „Lelki nap” feliratú dobozban jelezzék részvételüket az ebéd becsléséhez. Réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay Zsolt és Kati: /06 23/ 450-150 telefonszámon kapható.

2024. május 5.