Meghívó nagyböjti lelki napra
2014.03.04

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk március 29-én, szombaton a Szent László házban tartandó nagyböjti lelki napra, hogy közösen készüljünk Húsvét szent ünnepére.

A lelki nap kezdési ideje déleőtt 1/2 10 óra (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. délután 1/2 3 óra.

A lelki nap vezetője P. Berhidai Piusz, a pasaréti ferences rendház házfönöke, magiszter, hivatásgondozó, a Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola tanára.

Az atya bevezető elmélkedése után, kávészünetet követően, kisebb csoportokban osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat. Dél körül szerény, meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük húsvéti szent gyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy a templomban keresztutat járva elkisérhetjük Jézust lélekben a Golgotára. A közös együttlétet hálaadó szent misével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üditőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecslésének elkerülésére a részt venni kívánóktól visszajelzést kérünk (nevek feltüntetésével) a tempolomban e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban. Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott! További felvilágosítás: (06 23) 450-150 (Rassay)