Káplánunk elbúcsúzik
2014.06.30

Csaba atya augusztus 1-től az Érdligeti Nagyboldogasszony Plébánia káplánja lesz. Július 27-én búcsúzási szentmisét tart templomunkban reggel 8 órakor, és Makkosmárián 11:30-kor, melyre mindenkit szeretettel hív és vár!

Eddigi káplánunk, Szeleczky Csaba atya 2014. augusztus 1-től az Érdligeti Nagyboldogasszony Plébánián folytatja kápláni szolgálatát, ami Csaba atyát nagy boldogsággal és örömmel tölti el.

De a budakeszieknek is szeretné megköszönni az elmúlt éveket, ezért július 27-én, vasárnap búcsúzási szentmise lesz templomunkban reggel 8 órakor és Makkosmárián 11:30-kor, melyre mindenkit szeretettel hív és vár!

A reggeli szentmise után kis reggelis agapét szervezünk. Süteményeket szetetettel várunk.

Tekintse meg a Budakörnyéki Televízió Csaba atyával készült interjúját.