Meghívó nagyböjti lelki napra
2015.02.19

Hagyományos nagyböjti lelki napunk idén március 14-én, szombaton lesz 9:30-tól 14:30-ig a Szent László házban. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

A bevezető elmélkedést Kocsis István atya, ny. tábori esperes, az Istenhegyi Szent László plébánia plébánosa tartja. Utána a kávészünetet követően kisebb csoportokban osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat.

Délben szerény meleg ebéddel várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük húsvéti szent gyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy a templomban keresztutat járva elkísérhetjük Jézust lélekben a Golgotára. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt köszönettel elfogadunk.

A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecslésének elkerülésére a templomban e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban a részt venni szándékozóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk.

Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás:
Rassay Zsolt és Kati