Nagyböjti lelki nap
2016.01.21

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk március 5-én, szombaton a Szent László házba a nagyböjti lelki napra, hogy közösen készüljünk Húsvét szent ünnepére.

Kezdési idő: 09:30 óra (gyülekezés 9 órától)
Befejezés: kb. du. 1/2 3 óra
Helyszín: Budakeszi Szent László Ház
Figyelem, munkás szombatra esik!

A bevezető elmélkedés:
Bán Jónás atya,
az Országúti Szent István plébánia plébánosa,
a kárpátaljai ferences rendház korábbi házfőnöke,
missziós tevékenységéért Magyar Ezüst Érdemkereszttel kitüntetett
ferences szerzetes

Utána kávészünetet követően, kisebb csoportokban osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat. Dél körül szerény meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük húsvéti szent gyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy a templomban keresztutat járva elkísérhetjük lélekben Jézust a Golgotára. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecslésének elkerülésére a templomba e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban a részt venni kívánóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk. Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay (06 23) 450-150 számon kapható.