Adventi lelki nap
2016.11.04

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk 2016. november 26-án, szombaton a Szent László házban tartandó adventi lelki napra, hogy közösen készüljünk Megváltónk születésének szent ünnepére.

A lelki nap kezdési ideje délelőtt 1/2 10 óra (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. délután 1/2 3 óra.

A bevezető elmélkedést - a korábbról Pasarétről sokak által jól ismert - Ocsovai Gábor Grácián atya, ferences szerzetes testvér, jelenleg a zalaegerszegi "Jézus Szíve" plébánia plébánosa tartja.

Utána kávészünetet követően kisebb csoportokban beszélgetünk a hallottakról, osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat.

Dél körül szerény, meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket.

Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük karácsonyi szent gyónásunkat, vagy elvonulva elmélkedhetünk, imádkozhatunk. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecslésének elkerülésére a templomban e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban a részt venni kívánóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk.

Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay Zsolt: (06 23) 450-150.

2024. május 5.