Szent Mónika Imaközösség
2019.08.30

A hónap első vasárnapján a 10 órás szentmisén találkozik a Szent Mónika imaközösség, mely gyermekeink üdvösségéért imádkozik, beleértve az egész egyházközséget.

A Szent Mónika imaközösség édesanyákból áll, akik gyermekeik üdvösségéért imádkoznak.

Minden hónap első vasárnapján találkozunk a 10 órás szentmisén, hogy közösen imádkozzunk családtagjaink és egyházközségünk minden tagja üdvösségért. A szentmise után rövid megosztást tartunk.

Bekapcsolódunk a hívek könyörgésébe a következő kéréssel: “Segíts minket urunk, hogy gyermekeink életük csalódásai, veszélyhelyzetei vagy testi megpróbáltatásai közepette is megtapasztalják gondoskodó szeretetedet!”

Az imacsoporthoz csatlakozni a email címen, illetve a 30 951 3368 telefonszámon lehet.