Éjféli mise
2020.12.11

A jelenlegi járványügyi rendelkezések érvényben maradása esetén az éjféli miséket nem lehetne megtartani. Kérjük a kedves testvéreket, hogy figyeljék a híradásokat december 21-én! Ha szentestére a korlátozásokat feloldják, akkor itt a plébániatemplomban és Makkosmárián is lesz éjféli mise – éjfélkor.

A miniszterelnök december 7-én bejelentette, hogy a járványügyben jártas szakemberek javaslata alapján január 11-ig meghosszabbítják a korlátozó intézkedéseket.

Pontokba szedve:

• A kijárási tilalom a mostani formájában január 11-ig marad.
  • December 21-én közlik azt, hogy december 24-én tesznek-e kivételt.
  • Szilveszteri bulikat, utcabálokat biztosan nem lehet tartani, december 31-e nem lesz kivétel, a kijárási korlátozás akkor is érvényben marad.

2024. május 5.