Elsőáldozásra felkészítés
2021.10.07

A Budakeszi Plébánián az elsőáldozásra való felkészülés a 2021/22-es tanévben 2021. november 8-án (hétfőn) kezdődik és a tanév végéig tart. Jelentkezési határidő: 2021. november 5.

Kedves Szülők és szentáldozásra vágyó Gyerekek!

Szeretettel hívjuk és várjuk elsőáldozási felkészítő csoportba mindazokat a gyermekeket, akik:

• szeretnék Jézus Krisztussal élni az életüket, Vele minden héten találkozni és magukhoz venni Őt az Eucharisztiában
  • az általános iskola 4. osztályát végzik
  • az iskolában katolikus hittant tanulnak
  • az elmúlt évben rendszeresen jártak szentmisére (szombat esténként vagy vasárnap, kivéve a karanténos időszakot)

A Budakeszi Plébánián az elsőáldozásra való felkészülés a 2021/22-es tanévben 2021. november 8-án (hétfőn) kezdődik és a tanév végéig tart. Az elsőáldozás pontos dátumát januárban hirdeti majd ki Kristóf atya. (Általában május vége, június eleje esedékes.) A felkészítőket heti rendszerességgel tartjuk a plébánia hittantermében.

Fontos, hogy:

• az elsőáldozás feltétele a keresztség. Ezért azokkal a gyermekekkel, akik úgy jelent-keznek elsőáldozásra, hogy még nincsenek megkeresztelve, az év során külön alkalmakon IS készülünk a keresztség szentségének felvételére
  • az elsőáldozás NEM feltétele a Prohászka Gimnáziumba való felvételinek

További információkért Kortis Zsófia domonkos nővérnél lehet érdeklődni
a 06-20/823-35-12–es telefonszámon vagy
a e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2021. november 5.

A jelentkezési űrlap az alábbi linkre kattintva tölthető ki:

Kérjük, legalább egy szülő / gondviselő nevét és elérhetőségét megadni szíveskedjen!

Április 28.
vasárnap