Jótékonysági hangverseny
2012.11.09

A baptista felekezet az önkormányzattal és más felekezetekkel összefogva jótékonysági hangversenyt rendez 2012. november 18-án 16 órakor a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnáziumban.

Az elhúzódó gazdasági válság miatt városunkban is egyre többen kerülnek nehéz, sokszor megoldhatatlannak látszó anyagi helyzetbe. Ilyenkor megnő az összefogás, a szolidaritás jelentősége, melynek az az üzenete, hogy senkit sem hagyunk magára a gondjával.

Budakeszi Város Önkormányzata, a képviselő-testület tagjai, a Szociális Kerekasztal szervezetei felhívással fordulnak Budakeszi valamennyi polgárához, vállalkozásához, civil szervezetéhez: segítsük együtt a rászoruló családokat, nyugdíjasokat! Az Önök által felajánlott összeget Budakeszi Város Önkormányzata megduplázza, és eljuttatja a rászorulóknak karácsony ünnepe előtt.

Kérjük, jöjjenek el a város jótékonysági hangversenyére, mely Szent Erzsébet ünnepének előestéjén, 2012. november 18-án, vasárnap délután 16 órakor lesz a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnáziumban.

Közreműködik: A Magyarországi Baptista Egyház Újpesti Gyülekezetének Harangzenekara Simon Norbert vezetésével.

Mészáros Kornél, a Magyarországi Baptista Egyház főtitkára adventi és karácsonyi gondolatait osztja meg velünk.

Tisztelettel várjuk adományaikat a koncert helyszínén és az önkormányzat társadalmi felelősségvállalás alszámláján: OTP Bank 11742348-15390022-00930000. A közlemény rovatban kérjük feltüntetni: szolidaritás.

Segítsünk együtt! Mindenki közreműködését, hozzájárulását ezúton is köszönjük.

dr. Csutoráné dr. Győri Ottília
polgármester