Adventi lelki nap
2011.11.15

Hagyományos adventi lelki napunk idén december 10-én, szombaton lesz. A lelki nap vezetője Csáki Tibor atya, monori plébános.

Mindenkit szeretettel hívunk december 10-én, szombaton a Szent László Házban tartandó hagyományos, adventi lelki napra, hogy közösen készüljünk fel Megváltónk születésének ünnepére.

A lelki nap kezdési ideje délelőtt 9:30 (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. délután 3 óra. A bevezető mintegy félórás elmélkedést Csáki Tibor atya, monori plébános tartja. Kávé szünetet követően, kisebb csoportokban beszélgetünk a hallottakról, osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat. Dél körül szerény meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük karácsonyi szentgyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy csendes imával hódolhatunk a bennünk és köztünk lévő Szeretet-Istennek. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. (A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecsülésének elkerülésére a templomban e célra elhelyezett „Lelki nap” feliratú dobozban a részt venni kívánóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk. Egy praktikus tanács: a templom fagyos voltára és a szintén nem „túlfűtött” Szent László Házra tekintettel réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay Zsolt és Kati (23-450-150)