Ökumenikus imahét
2012.01.06

Ökumenikus imahét lesz január 16-tól 20-ig (hétfőtől péntekig) Budakeszi templomaiban és imaházaiban.

„Legyenek mindnyájan egy.
Amint te, Atyám, bennem vagy és én tebenned, úgy legyenek ők is egy mibennünk, és így elhiggye a világ, hogy te küldtél engem.”
(Jn17,21)

Az ökumenikus imahét programja:

Január 16. hétfő: katolikus templomban Boros Péter, református lelkész

Január 17. kedd: evangélikus imaházban Szuhánszky Gábor, metodista lelkész

Január 18. szerda: baptista imaházban Lacknerné Puskás Sára, evangélikus lelkésznő

Január 19. csütörtök: református templom, FT. Filó Kristóf (római katolikus plébános, kanonok) és a Zákányi Zsolt Református Vegyeskar

Január 20. péntek: metodista imaházban, Ács András, baptista lelkész

Az imaalkalmak 19 órakor kezdődnek. Mindenkit szeretettel várunk.

Kérjük a kedves Testvéreket, hogy január 16-án, hétfőn az imaalkalom utánra szervezzünk meg a Szent László Házban egy kis agapét, melyre minden testvérünket szeretettel elhívhatunk. Segítségüket előre is köszönjük!

„Ezek pedig kitartóan részt vettek az apostoli tanításban, a közösségben, a kenyér megtörésében és az imádkozásban.”
(ApCsel 2,42)