Lelki napi előzetes
2012.02.24

Hagyományos nagyböjti lelki napunk idén március 24-én, szombaton lesz. A lelki nap vezetője Világos Krisztián atya, a kaposszentbenedeki Porta Pacis lelkigyakorlatos ház igazgatója.

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek - a különböző családi és egyházi programokkal való összeegyeztethetőség érdekében - már most jó előre, hogy a hagyományos nagyböjti lelkinapunk idén március 24-én, szombaton lesz.

A lelkinap vezetője a kaposvári püspökségen szolgáló, a kaposszentbenedeki Porta Pacis lelkigyakorlatos ház igazgatói feladatát is ellátó, a bárdudvarnoki plébániát is vezető Világos Krisztián atya.

Kérjük, tudassák a jó hírt barátaikkal, ismerőseikkel. Várunk mindenkit, hogy az isteni forrásból merítve, a beszélgetések során egymást lelkiekben gazdagítva, közösen készüljünk Húsvét szent ünnepére.

A részletekről a későbbiekben!

Rassay Zsolt és Kati (23-450-150)