Nagyböjti lelki nap
2012.03.02

Hagyományos nagyböjti lelki napunk idén március 24-én, szombaton lesz. A lelki nap vezetője Világos Krisztián atya, a kaposszentbenedeki Porta Pacis lelkigyakorlatos ház igazgatója.

A hagyományos nagyböjti lelkinapunk idén március 24-én, szombaton lesz a Szent László Házban. Gyülekezés 9 órától, kezdés 9:30-kor, befejezése kb. délután 3 óra.

A lelkinap vezetője a kaposvári püspökségen szolgáló, a kaposszentbenedeki Porta Pacis lelkigyakorlatos ház igazgatói feladatát is ellátó, a bárdudvarnoki plébániát is vezető Világos Krisztián atya.

Az atya bevezető elmélkedése után kiscsoportos beszélgetésen osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat, mélyítjük el magunkban a hallottakat. Dél körül szerény meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a kedves testvéreket. Ebéd után elvégezhetjük húsvéti szentgyónásunkat, vagy a templomban bekapcsolódhatunk a keresztúti imádságba. A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl-, vagy alábecsülésének elkerülésére a templomban e célra kihelyezett „Lelki nap” feliratú dobozban a részt venni kívánóktól visszajelzést kérünk.

Egy praktikus tanács: mivel a vastag falu templom várhatóan még a lelki nap idején is őrzi a télen „belétárolt” hideget és a Szent László ház sem túlfűtöttségéről híres, meleg öltözet ajánlott! További felvilágosítás: Rassay: 450-150 telefonszámon kapható.