Közös adventi koszorúkészítés
2012.11.23

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a jótékonysági célú közös adventi koszorúkészítésre december 1-én 10 és 16 óra között a Szent László Házba.

Hagyományosan idén is sor kerül a jótékonysági célú, közös adventi koszorúkészítésre, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk a Szent László Házba.

A koszorúk megvásárolhatók lesznek a készítés helyszínén, illetve december 1-én és 2-án a szentmisék után a templom előterében. A bevételt az egyházközség rászorulói segítésére fordítjuk.

Koszorúalapot, gyertyákat, szalagot, tűződrótot biztosítani tudunk a résztvevőknek. A koszorúk díszítéséhez szükséges terméseket vagy más díszeket, fenyőgallyat kérjük, aki tud, hozzon magával.

A közreműködés formái: anyagok felajánlása, terem berendezése, koszorú készítésében részvétel, terem takarítása, koszorúk árusítása.

Jelentkezni, érdeklődni Csonkáné Varga Kingánál lehet a 452-053 vagy 30-857-4660 telefonszámon.