Személyi jövedelemadó kétszer 1%
2015.05.01

Feltétlenül rendelkezzünk adónk kétszer 1%-áról, hogy azt az általunk helyesnek tartott célra költsék!

A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011

A Prohászka Ottokár Alapítvány tisztelettel kéri, hogy személyi jövedelemadójának második egy százalékával ebben az évben is támogassa az alapítvány céljainak megvalósítását! A gimnázium sportcsarnokának berendezése különösen nagy terhet jelent iskolánknak. Kérjük, hogy az alapítvány számára felajánlott 1%-okkal segítsék a tornaterem testnevelés- és kulturális célú berendezését, mely egyben Budakeszi legnagyobb közösségi tere is.

Az alapítvány adószáma: 19177232-1-13
A kedvezményezett neve: Prohászka Ottokár Alapítvány

Szeretnénk megkérni a templomba járó híveket, hogy segítsenek az adó 1%-ok gyűjtésében. Ehhez az újságos pulton elhelyeztünk név-jegykártya méretű, az alapítvány adatait tartalmazó kártyákat. Ha mindenki néhány adatkártyát betesz a pénztárcájába, akkor a rokonok, ismerősök, kollégák körében lehet népszerűsíteni a támogatás lehetőségét.

Egyházközségünkhöz közelálló alapítványok:
Budakeszi Cserkészekért Alapítvány: 18693805-1-13