Meghívó adventi lelki napra
2015.11.02

Mindenkit szeretettel várunk 2015. december 12-én, szombaton a Szent László házban tartandó lelki napra, hogy közösen készüljünk Megváltónk születésének szent ünnepére.

A lelki nap kezdési ideje 9:30, (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. 14:30.

A bevezető elmélkedést Wolowicz Ádám atya, lengyel verbita szerzetes, a budatétényi Szent Arnold Lelkigyakorlatos ház igazgatója tartja.

Utána, kávészünetet követően, kisebb csoportokban osztjuk meg egymással a témával kapcsolatos gondolatainkat. Délben szerény meleg ebéddel várjuk a megjelenteket. Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük karácsonyi szent gyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy a templomban imával hódolhatunk az Oltári Szentségben jelenlévő Úr Jézus előtt.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl-, vagy alulbecsülésének elkerülésére a templomban e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban a részt venni szándékozóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk.

Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay: 06 23 450 150