Német misefüzet
2015.11.27

A Budakeszi Hagyományőrző Kör Egyesület új kiadásban, felújítva és kiegészítve német misefüzetet jelentetett meg.

A kiadványt első sorban, templomi használatra szánjuk, elősegítve a szentmise szövegének és válaszainak pontos, részletes követését, német nyelven. Jóllehet, lehetőség van a kivetítőn történő olvasásra is, mégis úgy gondoljuk, sokak számára hasznos lehet, és értékteremtő módon segít a misztérium befogadásában.

Természetesen lehetőséget biztosítunk a füzet megvásárlására azok számára is, akik szeretnének saját példánnyal rendelkezni, vagy ajándéknak szánják ismerőseik, rokonaik számára.

Rendelésfelvétel az info@budakeszihagyomanyorzo.hu e-mail címen, vagy személyesen Albrecht Istvánnál a +36-20-4869077-es telefonszámon, illetve Bognár Krisztinánál a sekrestyében.

A templomi példányok az eddig megszokott módon, a német-nyelvű szentmisék előtt kerülnek kiosztásra és annak befejeztével összegyűjtésre.

Támogatásukat előre is megköszönve:

BUDAKESZI HAGYOMÁNYŐRZŐ KÖR EGYESÜLET