Nagyböjti lelki nap
2017.02.03

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk 2017. március 11-én, szombaton, a Szent László Házban tartandó nagyböjti lelki napra, hogy közösen készüljünk fel Húsvét szent ünnepére. A lelki nap kezdési ideje délelőtt 1/2 10 óra (gyülekezés 9 órától), befejezése kb. délután 1/2 3 óra.

A bevezető mintegy félórás elmélkedést Fejérdy Áron atya, verőcei plébános, a kismarosi kafarnaumi ház előkészítő szemináriumának elöljárója tartja.

Utána kávé szünetet követően, kisebb csoportokban beszélgetünk a hallottakról, osztjuk meg egymássa,l a témával kapcsolatos gondolatainkat.

Dél körül szerény, meleg ebéddel (virsli, tea stb.) várjuk a megjelenteket.

Az ebéd utáni csendes órában elvégezhetjük húsvéti szent gyónásunkat, elvonulva elmélkedhetünk, vagy a templomban keresztutat járva, elkísérhetjük Jézust a Golgotára.

A közös együttlétet hálaadó szentmisével zárjuk.

Az ebédhez süteményt, üdítőt, gyümölcsöt szeretettel várunk. A szükséges ebéd túl- vagy alulbecsülésének elkerülésére a templomban e célra kihelyezett "Lelki nap" feliratú dobozban a részt venni kívánóktól (a nevek feltüntetésével) visszajelzést kérünk. Egy praktikus tanács: réteges, meleg öltözet ajánlott!

További felvilágosítás: Rassay 06 23 450-150 telefonszámon kapható.

2024. május 5.