Pünkösdi zarándoklat Csíksomlyóra
2017.03.31

2017. június 2-5. között pünkösdi zarándoklat megy Budakesziről Csíksomlyóra. A zarándoklatra még lehet jelentkezni.

Program:

június 2. péntek
Gyülekező a Prohászka előtt: 5.45 órakor,
indulás: 6.00 órakor
Utazás Székelyszentkirályra, szállás családi panzióban.
Egész napos élelmet hozzon mindenki magával! Este vacsorával várnak minket.

június 3. szombat
Reggeli a panzióban, majd indulás Csíksomlyóra, a búcsúra (autóbusszal Csíkszereda határáig, majd gyalog a kegytemplomig, és fel a Hármashalom oltárig).
12.30-kor ünnepi szentmise a Hármashalom oltárnál.
Este Szentkirályon vacsora

június 4. vasárnap
Pihenés, reggeli után városnézés Székelyudvarhelyen.
Kora délután Oroszhegyre túrázunk.

június 5. hétfő
Korán reggelizünk, majd elindulunk haza. Az esti órákban 18-20 óra között érkezünk Budakeszire.

A zarándoklat költségei: felnőtt 39.000 Ft, gyermek 36.000 Ft. Érvényes személyi igazolványa vagy útlevele mindenkinek legyen!!! Az utasbiztosítást mindenki egyénileg kösse meg! A búcsún általában mindig elered az eső, ezért megfelelő ruházata mindenkinek legyen.

Célszerű uzsonnás dobozt is hozni, hiszen a reggeliből fogunk csomagolni magunknak a szombati napra élelmet.

Az üzletekben csak lejjel vagy bankkártyával lehet fizetni. Érdemes valamennyit beváltani.

Jelentkezés: Bilik János (06306528104)

Még 20 hely van.

2024. május 5.