Imacsoport az élet védelméért
2017.09.29

Imacsoport alakul a megfogant élet védelméért és a gyermekáldásra váró házaspárokért. Nemtől, kortól, életállapottól, felekezettől, lakóhelytől függetlenül lehet csatlakozni. Első összejövetelünket október 6-án (pénteken) 17:15-kor tartjuk.

A megfogalmazott szándékokra a nap bármely szakában, bárhol lehet imádkozni, kötött ima nincs, fontos a rendszeresség. Havonta egy alkalommal – a résztvevőkkel történt megállapodás szerint - megadott időben együtt imádkozunk majd a domonkos nővérek közösségi házának kápolnájában.

A csatlakozási szándékot a templomban kihelyezett kerek dobozban lehet jelezni, név, elérhetőség megadásával.

Első összejövetelünket október 6-án (pénteken) 17:15-kor tartjuk, a plébánia domonkos rendház felöli szomszédságában lévő épületben. (Zöld kapu.)

További információ: 06-20-4862482 (dr Bagyinszki Jánosné Anna)

2024. május 5.