Szent Mónika imacsoport
2018.12.07

A Szent Mónika imacsoport szokás szerint a hónap 2. vasárnapján, december 9-én találkozik a 10 órás szentmisén.

A könyörgésekbe is bekapcsolódhatunk Kristóf Atya engedélyével. E havi könyörgésünk: "Segíts minket Urunk, hogy ha az élet útvesztőiben egyik vagy másik gyermekünk megrendülne hitében, és letérne a helyes útról, őt akkor is szeretetünkkel, türelmünkkel is imánkkal segítsük, hogy visszataláljon hozzád!"

Imádkozunk egyházközségünk minden családjának üdvösségért. A szentmise után a templom oldalsó kijáratánál találkozunk egy rövid közös imádságra.

Az imakör minden hónap második vasárnapján lehetőleg együtt vesz részt a szentmisén. A könyörgésbe egy kéréssel bekapcsolódhatunk. A közösséghez csatlakozni a bede.bakacs@gmail.com email címen Bakács Bernadettnél lehet.