Elsőáldozási felkészítő
2023.09.01

Szeretettel hívjuk, várjuk elsőáldozási felkészítő csoportba azokat a gyermekeket, akik a 2023/24-es tanévben a Budakeszi Plébániatemplomban szeretnének elsőáldozáshoz járulni. A foglalkozások 2023. szeptember 12-én kezdődnek és a tanév végéig tartanak, heti rendszerességgel.

A felkészítőre való jelentkezés feltétele:

• a gyermek meg van keresztelve
  • jelenleg az általános iskola 4. osztályát kezdi
  • az iskolában katolikus hittanra jár
  • vállalja, hogy a felkészülés ideje alatt rendszeresen részt vesz a vasárnapi szentmiséken

A felkészülés 2023. szeptember 12-én kezdődik és a tanév végéig tart, heti rendszerességgel. Az elsőáldozás pontos dátuma később kerül ismertetésre, 2024. május hónapban esedékes.

A gyermekek felkészítő foglalkozásával párhuzamosan a szülők részére is biztosítunk foglalkozást - ennek formájáról a személyes kapcsolatfelvétel során adunk bővebb információt.

Jelentkezni ide kattintva az ürlap kitöltésével lehet 2023. szeptember 11-ig.

További információ kérhető az alábbi e-mail címen:

2024. május 5.